میکروپیگمنتیشن ابرو

از دیدگاه زیبایی شناسی، ابروها، قاب صورت هستند و در جلوه کلی چهره، تأثیر به سزایی دارند. زیبا سازی ابروها كمك مي كنند كه چشم ها و صورت، زیبایی واقعي خودشان را بيشتر نشان دهند. با استفاده از تکنیک میکروپیگمنتیشن می توان شکل، رنگ و حالت ابروها را تغییر داد و ابروهای پراکنده، کم پشت یا از دست رفته را ترمیم کرد و ظاهر آنها را بهبود بخشید. همچنین در صورت وجود نداشتن تناسب و تقارن بین دو ابرو، امکان یکنواخت کردن آنها از طریق میکروپیگمنتیشن وجود دارد.

 

میکروپیگمنتیشن ابروها، رایج ترین روش آرایش دائم محسوب می شود. یک پیگمنتور حرفه ای می تواند از چندین تار موی کوچک، ابروهایی کامل با ظاهری طبیعی ایجاد کند. با این حال، تکنیک های مختلفی با ویژگی های منحصر به فرد برای میکروپیگمنتیشن ابرو وجود دارد که دو نوع اصلی و رایج آنها عبارتند از:

 

  •  سایه زدن ابرو:

این روش که پر کردن پودری نیز نامیده می شود، شامل یک رشته خطوط منحنی شکل بلندی هستند که به طور کامل، ابرو را پر می کنند و خطوط مویی بسیار نزدیک به هم و بدون هیچ فاصله ای را ایجاد می کنند. در واقع، سایه ابرو می تواند جاهای خالی ابرو را که باعث می شود ابرو غیر متقارن دیده شود، پر کند. این روش، راه حل ایده آلی است برای افرادی که ابروهای کم پشت دارند، زیرا به این ترتیب زیر موهای طبیعی خود یک طرح ابرو به وجود می آید. این روش با خطوط مویی کوتاهی از تاج ابرو شروع و با پیشروی به سمت دم ابرو، خطوط بلندتر می شوند.

 

 

تکنیک سایه ابرو 

 

  •  روش هاشور یا خطوط مویی:

هاشور ابرو، ترسیم منحصر به فرد خطوط مویی به صورت کاملاً طبیعی در بین موهای ابرو می باشد. در این شیوه، خطوط نازک و منحنی شکلی که بسیار شبیه مو طبیعی هستند با یک فاصله مشخصی از همدیگر داخل بدنه ابرو ایجاد می شوند. ترسیم این خطوط از تاج ابرو شروع شده و به دم ابرو ختم می شود.

 

تکنیک هاشور ابرو

نمونه کارها

ارتباط با ما

آدرس آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، بعد از سلیمی جهرمی، جنب باشگاه ورزشی مخابرات، پلاک 192، طبقه سوم، واحد 6
تلفن تلفن: 02144092575
موبایل موبایل: 09194070698 و 09111357750
ایمیل ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
اینستاگرام اینستاگرام: banoo_micropigmentation
تلگرام تلگرام: banoo_micropigmentation@

پیوندهای مهم

انجمن متخصصان آرایش دائم آکادمی آمریکایی میکروپیگمنتیشن
کمپانی بیوتاچ، تولید کننده تجهیزات آرایش دائم کمپانی آمیا، تولید کننده تجهیزات آرایش دائم
 صفحه آرایش دائم یا میکروپیگمنتیشن در ویکی پدیا مجله بین المللی آرایش دائم